SEDNA-ZEBRA İş Ortaklığı Büyüyor!

SEDNA-ZEBRA İş Ortaklığı Büyüyor!

SEDNA, uzun yıllardır yetkili bölgesel dağıtıcılığını yapmakta olduğu ZEBRA barkod ve kart yazıcılarının yanı sıra Nisan 2016 itibariyle, ZEBRA el terminalleri, barkod okuyucuları, RFID ve Wi-Fi ürünlerinin de bölgesel dağıtım haklarını almış bulunmaktadır.

can-tolu-haberKonuyla ilgili olarak ZEBRA Türkiye, Azerbaycan ve Gürcistan Bölgesi Satış Müdürü Can Tolu:
“2007’den bu yana barkod yazıcılarımızın dağıtımını yapan Sedna’nın, 15 Nisan 2016 itibariyle tüm Zebra ürün portföyünün dağıtıcısı olduğunu açıklamaktan memnuniyet duyarım. Nisan 2016 itibariyle Zebra-Motorola kanal programlarının birleşmesinin tamamlandığını ve yeni kanal programımız PartnerConnect’in yayına alınmasıyla birlikte Sedna’nın Zebra barkod yazıcılara ek olarak, mobil terminalleri, barkod okuyucuları, kablosuz ağ ürünlerini ve RFID okuyucuları da kanalımıza dağıtır hale geldiğini belirtmek isterim. Bir işletmenin kurumsal mobilite ihtiyaçlarını eksiksiz tamamlayarak saha personelinden elde edilen verimi maksimize eden tüm donanım ve yazılım ürünlerine artık Sedna’dan da ulaşabileceksiniz. Uzun yıllardır Sedna ile sürdürdüğümüz başarılı ortaklığımızın, genişleyen ürün portföyümüz sayesinde artarak devam etmesini diliyor, Sedna’ya katkılarından dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.” sözleriyle tebriklerini iletmiştir.

daron-ermen-haberSedna Genel Müdürü Daron Ermen ise yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermiştir:
“Barkod yazıcı sektöründe dünya lideri olan Zebra ile imzaladığımız yeni distribütörlük anlaşması ile firmanın kurumsal mobilite ürünlerinin de Türkiye dağıtıcısı olmaktan mutluluk duymaktayız. 11 Nisan 2016 tarihinde Madrid’te tüm EMEA bölgesine anons edilen Zebra’nın yeni Partner Connect kanal programı çerçevesinde artık iş ortaklarımız Zebra’nın tüm ürünlerini Sedna’dan temin edebilecekler. Çok geniş ve zengin bir ürün yelpazesine sahip olan EVM (Enterprise Visibility & Mobility) ürün grubunda Zebra’nin kurumsal ve endüstriyel el terminalleri, tabletleri, forklift terminalleri, sabit ve mobil RFID okuyucuları, 1D ve 2D barkod okuyucuları, gerçek zamanlı konum belirleme çözümleri, kablosuz ağ ürünleri gibi çok çeşitli dikey pazarlara yönelik yenilikçi ürünler yer alıyor. Yeni dönemde Can Bey yönetimindeki Zebra Türkiye ofisinin güçlü ekibi ile birlikte çalışmak bizler için ayrı bir memnuniyet sebebi olacaktır.”

SEDNA bundan böyle, tüm ZEBRA ürünlerinin de yetkili dağıtıcısı olarak sektör yolculuğunu sürdürecek ve her zamanki gibi; uzman ekibiyle, kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde çözüm ortaklarının değer katan dağıtıcısı olmaya devam edecektir.