SEDNA SEAGULL SCIENTIFIC – BARTENDER DİSTRİBUTÖRÜ OLDU

SEDNA SEAGULL SCIENTIFIC – BARTENDER DİSTRİBUTÖRÜ OLDU

SEDNA, dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Seagull Scientific ile distribütörlük anlaşması imzaladı. Bu bağlamda tüm iş ortaklarımız Seagull Scientific tarafından geliştirilen BarTender® yazılımını SEDNA’dan temin edebilecekler. 1985 yılında kurulan Seagull Scientific 1987 yılında ilk DOS yazılımını, 1993’de ise Windows tabanlı yazılımını piyasaya sürdü. 1994’ten itibaren birçok üretici için windows sürücüler geliştirmeye başlayan Seagull Scientific SAP ve Oracle partneri olup 2015 yılında BarTender® 2016 sürümünü lanse etti.

davidSeagull Scientific EMEA bölgesi kıdemli satış müdürü David Parras Bartender yazılımının tüm dünya genelinde tedarik zinciri yönetimi konusunda önemi her geçen gün artan artan bir rol oynadığını belirterek “Seagull olarak tüm önemli barkod yazıcı üreticileri ile çalışıyoruz, Sedna ile oluşturduğumuz işbirliği bizim açımızdan çok heyecan verici, bu sayede Türkiye’deki tüm kullanıcılar Bartender’in gelişmiş özellik ve olanaklarıni görüp barkod etiketleme sistemlerinin ne kadar güçlendiğini ve ne denli kolaylaştğını keşfedebilecekler” dedi.

Merkezi ve yazılım geliştirme üssü Bellevue, Washington ABD’de bulunan Seagull Scientific firmasının Madrid, Taipei ve Tokyo’da ofisleri ve dünya çapında 150’yi aşkın ülkede distributor ve iş ortakları bulunmaktadır. Üretim, sağlık, kimya, gıda, havacılık, ilaç, tedarik zinciri yönetimi ve lojistik gibi dikey pazarlarda yüzbinlerce firma BarTender® sayesinde etiket ve kart basımı ile ilgili tüm operasyonlarını güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.