kupHakkımızda

2006 yılında kurulan SEDNA, dünya lideri firmaların geliştirdikleri yüksek kaliteli ürünleri Türkiye pazarına sunan yenilikçi ve değer katan bir dağıtıcıdır. Ürün yelpazesinde barkod okuyucu ve yazıcı, taşınabilir el terminali, dokunmatik POS sistemi, kart yazıcı, fatura ve fiş yazıcısı, termal POS yazıcı, RFID okuyucu, programlanabilir klavye, forklift terminali, kiosk yazıcı, renkli POS yazıcı, disk kopyalama robotu gibi ileri teknoloji ürünleri yer almaktadır.

Sadece kanal firmalarına satış yapan SEDNA, geleneksel dağıtıcılardan farklı olarak kutu satışının yanı sıra, ürün ve uygulama seminerleri, sertifikasyon programları, teknik eğitimler, ürün ve uygulama odaklı pazarlama etkinlikleri, iş ortaklarına yönelik yazılım ve donanım desteği gibi çok çeşitli katma değerli hizmetler de sunmaktadır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan SEDNA, Honeywell Sensing & Productivity Solutions, Zebra Technologies, Epson POS, Ingenico Healthcare e-ID, Nordic ID, Preh Keytec, Tipro gibi her biri kendi alanında lider olan üretici firmalarının değer katan distribütörlüğünü yapmaktadır. Sedna ayrıca 2010 yılından bu yana Signus markası altında kendi ürünlerini de çözüm ortaklarına sunmaktadır. Signus ürün yelpazesinde dokunmatik pos sistemleri ve ilgili aksesuarları yer almaktadır.

SEDNA’nın genel merkezi İstanbul’da olup Türkiye’nin yanısıra Bulgaristan, Yunanistan, Azerbaycan, Makedonya, Ermenistan, İsrail, Mısır, Özbekistan, Romanya, Gürcistan gibi çeşitli çevre ülkelerde de iş ortakları bulunmaktadır.